-بارِئُ الْمَسْمُوكاتِ وَداحِى الْمَدْحُوّاتِ وَجَبّارُالْأَرَضينَ وَالسّماواتِ، قُدُّوسٌ سُبُّوحٌ، رَبُّ الْمَلائكَةِ وَالرُّوحِ، مُتَفَضِّلٌ عَلى جَميعِ مَنْ بَرَأَهُ، مُتَطَوِّلٌ عَلى جَميعِ مَنْ أَنْشَأَهُ يَلْحَظُ كُلَّ عَيْنٍ وَالْعُيُونُ لاتَراهُ. كَريمٌ حَليمٌ ذُوأَناتٍ، قَدْ وَسِعَ كُلَّ شَىْ‏ءٍ رَحْمَتُهُ وَ مَنَّ عَلَيْهِمْ بِنِعْمَتِهِ.

-اوست آفريننده آسمان‏ها و گستراننده زمين‏ها و حكمران آن‏ها. دور و منزه از خصايص آفريده‏هاست و در منزه‏بودن خود نيز از تقديس همگان برتر است. هموست پروردگار فرشتگان و روح؛ افزونى‏بخش آفريده‏ها و نعمت ده ايجاد شده‏هاست. به يك نيم نگاه ديده‏ها را ببيند و ديده‏ها هرگز او را نبينند. كريم و بردبار و شكيباست. رحمت‏اش جهان‏شمول است و عطايش منّت‏گذار.

مفتی وهابی : از نشانه های کمال ایمان ، تکفیر شیعه است !

به گزارش «شیعه نیوز»، مفتی وهابی “الربیعی” در تازه ترین اکاذیب خود بر شبکه اجتماعی اینترنتی “تویتر” نوشته است: از نشانه های کمال ایمان به خدا، اقرار به کفر شیعه و عقائد آنها و مطالب کتاب هایشان و برائت از این آیین است!

وی افزود: از نظر شرعی جایز نیست که  به شیعیان مانند دیگر کفار اجازه ی ورود به حرمین شرفین داده شود و دلیل آن همان آیه ی “إنما المشرکون نجس فلا یقربوا المسجد الحرام ” است و همه معتقدند که شیعه مشرک است!

اینکه به شیعیان اجازه ورود به مکه و مدینه داده می شود نه به این معنی است که آنها مسلمانند ! بلکه این امر فقط به دلایل سیاسی است و حاکمان قدیم و جدید از آن پیروی کرده اند؛ شیعه دینی است که با همه ی ادیان حتی بت پرستی تفاوت دارد.

وی در ادامه ی حملات خود ادعا کرد: هیچ یک از علمای اسلام به این موضوع که شیعه منتسب به اسلام است فتوا نداده اند، اما وی دقیقا مشخص نکرد منظورش از علمای اسلام کیست.

وی در پایان سخنان روشنفکرانه ی خود گفت: مسلمانان در دعوت شیعه به سوی اسلام اهمال کردند وحال ثمره ی این کار خود را برداشت می کنند!


نوشته شده در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۴ ب.ظ