-وَأُقِرُّلَهُ عَلى‏ نَفْسى بِالْعُبُودِيَّةِ وَ أَشْهَدُ لَهُ بِالرُّبُوبِيَّةِ، وَأُؤَدّى ما أَوْحى بِهِ إِلَىَّ حَذَراً مِنْ أَنْ لا أَفْعَلَ فَتَحِلَّ بى مِنْهُ قارِعَةٌ لايَدْفَعُها عَنّى أَحَدٌ وَإِنْ عَظُمَتْ حيلَتُهُ وَصَفَتْ خُلَّتُهُ - لاإِلاهَ إِلاَّهُوَ - لاَِنَّهُ قَدْأَعْلَمَنى أَنِّى إِنْ لَمْ أُبَلِّغْ ما أَنْزَلَ إِلَىَّ (فى حَقِّ عَلِىٍّ) فَما بَلَّغْتُ رِسالَتَهُ، وَقَدْ ضَمِنَ لى تَبارَكَ وَتَعالَى الْعِصْمَةَ (مِنَ النّاسِ) وَ هُوَاللَّهُ الْكافِى الْكَريمُ.

-و اكنون به عبوديت خويش و پروردگارى او گواهى مى‏دهم. و وظيفه خود را در آن چه وحى شده انجام مى‏دهم مباد كه از سوى او عذابى فرود آيد كه كسى ياراى دورساختن آن از من نباشد هر چند توانش بسيار و دوستى‏اش (با من) خالص باشد - معبودى جز او نيست - چرا كه اعلام فرموده كه اگر آن‏چه (درباره‏ى على) نازل كرده به مردم نرسانم، وظيفه‏ى رسالتش را انجام نداده‏ام. و خداوند تبارك و تعالى امنيت از [آزار] مردم را برايم تضمين كرده و البته كه او بسنده و بخشنده است.

یاوه گوئی های یک مفتی وهابی راجع شیعیان

به نقل ازشیعه نیوز، یک مفتی سعودی به نام “سعود الشریم” در اظهاراتی پیرامون اوضاع سوریه بر شبکه ی اجتماعی اینترنتی ” تویتر” نوشت: غرب کینه ی صلیبی اش را بر مسلمانان فراموش نکرده ، اما در مشرق و غرب کینه توز تر از رافضه- به تعبیر وی- بر مسلمانان! دیده نمی شود به همین دلیل است که جنگ سوریه به صورت نیابتی به آنها واگذار شده است!

وی می افزاید: از روافض –به گفته ی وی- متعجم که نسبت به باطل خود! تعصب دارند و از آن حمایت می کنند؛ ما از حق خود می گذریم و از اشک های خود کمک می طلبیم!

“الشریم”در ادامه می نویسد: “این تیمیه” در جایی ذکر کرده: اگر قرار باشد روزی یهود دولتی در عراق و یا جای دیگری داشته باشد، روافض –به گفته ی وی- از بزرگترین یاران آن خواهد بود تا در قتل مسلمانان! به مشرکین و یهود کمک کند.

این مفتی وهابی در پایان پیروزی را نزدیک می داند و می گوید: زمانیکه خداوند بخواهد دینی را یاری کند، دشمنانی برای او قرار می دهد که در جبهه ی باطل می جنگند! و درآخر حق را یاری می کند!


نوشته شده در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲:۲۷ ب.ظ