-وَكُلُّ ذالِكَ لايَرْضَى اللَّهُ مِنّى إِلاّ أَنْ أُبَلِّغَ ما أَنْزَلَ اللَّهُ إِلَىَّ (فى حَقِّ عَلِىٍّ)، ثُمَّ تلا: (يا أَيُّهَاالرَّسُولُ بَلِّغْ ما أُنْزِلَ إِلَيْكَ مِنْ رَبِّكَ - فى حَقِّ عَلِىٍّ - وَ انْ لَمْ تَفْعَلْ فَما بَلَّغْتَ رِسالَتَهُ وَاللَّهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النّاسِ).

-با اين حال خداوند از من خشنود نخواهد گشت مگر اين‏كه آن چه در حق على فروفرستاده به گوش شما برسانم. سپس پيامبر صلّى اللّه عليه و آله چنين خواند: «اى پيامبر ما! آن‏چه از سوى پروردگارت بر تو نازل شده - در حق على - ابلاغ كن وگرنه كار رسالتش را انجام نداده‏اى. و البته خداوند تو را از آسيب مردمان نگاه مى‏دارد.»

در آستانه ماه محرم حسینیه “الزهراء(س)” در کویت به آتش کشیده شد

به گزارش بخش خبری حقایق به نقل از ابنا بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه و در آستانه ماه محرم حسینیه “الزهراء(س)” واقع در منطقه “الصلیبیه” استان “الجهراء” کویت توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد.

وزارت کشور کویت در بیانیه ای اعلام کرد که چندین مرکز اطفاء حریق به منطقه اعزام شده اند و علت آتش گرفتن حسینیه در حال بررسی است.

در این حادثه شخصی آسیب ندیده و فقط به ساختمان حسینیه آسیب جدی وارد شده است.

خانم «معصومه المبارک» یکی از نمایندگان شیعه مجلس کویت در واکنش به این حادثه در تویتر نوشت: عوامل فتنه که خواستار آسیب رساندن به کشور و تفرقه بین شیعیان و اهل سنت کشور هستند حسینیه الزهراء(س) را به آتش کشیدند.

وی افزود: این دستهای فتنه در واقع با این اقدام می‌خواهند که آتش فتنه را بین شیعیان و اهل سنت روشن کنند و لازم است که مسئولین کشور عوامل این حادثه را شناسایی و تحویل مقامات قانونی دهند و باید از طریق قانون حمایت از وحدت ملی و دوری از نفرت، با این عوامل به شدت برخورد شود.

همچنین «مبارک النجاده» دیگر نماینده شیعه در مجلس سابق کویت حادثه به آتش کشیدن حسینیه الزهراء(س) در منطقه صلیبیه را محکوم کرد.

وی در این رابطه بیانیه ای صادر کرد که در آن ضمن محکوم کردن این حمله نوشت: با نهایت تأسف خبر به آتش کشیدن حسینیه الزهراء (علیها السلام) در منطقه صلیبیه را شنیدیم، این حادثه نشانگر تلاش های شیطانی برای ایجاد فتنه در کشور است. ما از وزارت کشور و مقامات مربوطه در دولت می خواهیم که با مجازات عوامل این حمله آتش فتنه را در این کشور خاموش کنند.


نوشته شده در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۴ ب.ظ