-اَلْحَمْدُلِلَّهِ الَّذى عَلا فى تَوَحُّدِهِ وَدَنا فى تَفَرُّدِهِ وَجَلَّ فى سُلْطانِهِ وَعَظُمَ فى اَرْكانِهِ، وَاَحاطَ بِكُلِّ شَىْ‏ءٍ عِلْماً وَ هُوَ فى مَكانِهِ وَ قَهَرَ جَميعَ الْخَلْقِ بِقُدْرَتِهِ وَ بُرْهانِهِ، حَميداً لَمْ يَزَلْ، مَحْموداً لايَزالُ (وَ مَجيداً لايَزولُ، وَمُبْدِئاً وَمُعيداً وَ كُلُّ أَمْرٍ إِلَيْهِ يَعُودُ).

-ستايش خداى راسزاست كه در يگانگى‏اش بلند مرتبه و در تنهايى‏اش به آفريدگان نزديك است؛ سلطنتش پرجلال و در اركان آفرينش‏اش بزرگ است. ب‏آن‏كه مكان گيرد و جابه ‏جا شود، بر همه چيز احاطه دارد و بر تمامى آفريدگان به قدرت و برهان خود چيره است.همواره ستوده بوده و خواهد بود و مجد و بزرگىِ او را پايانى نيست. آغاز و انجام از او و برگشت تمامى امور به سوى اوست.

هشدار سلفی های مصر نسبت به برگزاری مراسم اربعین حسینی

به گزارش بخش خبری حقایق به نقل از شیعه آنلاین، سلفی های مصر که این روزها با همه توان خود به مقابله با پیروان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام می پردازند، نسبت به برگزاری مراسم أربعین حسینی هشدار داده و مدعی شده اند که اجازه برگزاری این مراسم را در هیچ مسجدی نمی دهند.

سلفی های مصر که از گسترش مذهب تشیع در این کشور نگران هستند با هر بهانه ای می خواهند تا برای سرپوش گذاشتن بر ترس خود، جلوی اقدامات شیعیان را بگیرند.

این گروه تندرو در اقدام اخیر خود، از مقامات مصری خواستند تا جلوی برگزاری مراسم عاشورای حسینی در مسجد «رأس  الحسین علیه السلام» را بگیرند، و در پی این درخواست نیروهای امنیتی مصر درب های مسجد را در روز عاشورا بسته و اجازه برگزاری مراسم را ندادند و از آن روز به بعد درهای مسجد رأس الحسین علیه السلام هم چنان بروی شیعیان بسته است.


نوشته شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۷ ق.ظ