-لَهُ الْإِحاطَةُ بِكُلِّ شَىْ‏ءٍ، والغَلَبَةُ على كُلِّ شَى‏ءٍ والقُوَّةُ فى كُلِّ شَئٍ والقُدْرَةُ عَلى‏ كُلِّ شَئٍ وَلَيْسَ مِثْلَهُ شَىْ‏ءٌ. وَ هُوَ مُنْشِئُ الشَّىْ‏ءِ حينَ لاشَىْ‏ءَ دائمٌ حَىٌّ وَقائمٌ بِالْقِسْطِ، لاإِلاهَ إِلاَّ هُوَ الْعَزيزُالْحَكيمُ.

-اوراست فراگيرى و چيرگى بر هر هستى. نيروى آفريدگان از او و توانايى بر هر پديده ويژه اوست. او را همانندى نيست و هموست ايجادگر هر موجود در تاريكستان لاشَى‏ء، جاودانه و زنده و عدل‏گستر؛ جز او خداوندى نباشد و اوست ارجمند و حكيم.

هشدار سلفی های مصر نسبت به برگزاری مراسم اربعین حسینی

به گزارش بخش خبری حقایق به نقل از شیعه آنلاین، سلفی های مصر که این روزها با همه توان خود به مقابله با پیروان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام می پردازند، نسبت به برگزاری مراسم أربعین حسینی هشدار داده و مدعی شده اند که اجازه برگزاری این مراسم را در هیچ مسجدی نمی دهند.

سلفی های مصر که از گسترش مذهب تشیع در این کشور نگران هستند با هر بهانه ای می خواهند تا برای سرپوش گذاشتن بر ترس خود، جلوی اقدامات شیعیان را بگیرند.

این گروه تندرو در اقدام اخیر خود، از مقامات مصری خواستند تا جلوی برگزاری مراسم عاشورای حسینی در مسجد «رأس  الحسین علیه السلام» را بگیرند، و در پی این درخواست نیروهای امنیتی مصر درب های مسجد را در روز عاشورا بسته و اجازه برگزاری مراسم را ندادند و از آن روز به بعد درهای مسجد رأس الحسین علیه السلام هم چنان بروی شیعیان بسته است.


نوشته شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۷ ق.ظ