-فَأَوْحى إِلَىَّ: (بِسْمِ‏اللَّهِ الرَّحْمانِ الرَّحيمِ، يا أَيُهَاالرَّسُولُ بَلِّغْ ما أُنْزِلَ إِلَيْكَ مِنْ رَبِّكَ ــ فى عَلِىٍّ يَعْنى فِى الْخِلاَفَةِ لِعَلِىِّ بْنِ أَبى طالِبٍ ــ وَإِنْ لَمْ تَفْعَلْ فَما بَلَّغْتَ رِسالَتَهُ وَاللَّهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النّاسِ).

-پس آن‏گاه خداوند چنين وحى‏ام فرستاد: «به نام خداوند همه مهرِ مهرورز. اى فرستاده‏ى ما! آن‏چه از سوى پروردگارت درباره‏ى على و خلافت او بر تو فرود آمده بر مردم ابلاغ كن، وگرنه‏رسالت خداوندى را به انجام نرسانده‏اى و او تو را از آسيب مردمان نگاه مى‏دارد.»

اعتراف یکی از فرماندهان القاعده نسبت به آزمایش سلاح های جدید با شلیک به سوی شیعیان

به گزارش بخش خبری حقایق به نقل از شیعه نیوز، یکی از فرماندهان القاعده عراق که قریب به یک سال است وارد صفوف آشتی ملی شده است در یک گفتگوی مطبوعاتی پرده از برخی جنایات این گروهک تروریستی بر می دارد.

این فرمانده القاعده که ابوفاروق نام دارد اعتراف می کند جان قربانیان برای اعضای این گروهک هیچ ارزشی ندارد به نحوی که تروریست ها اسلحه های جدید خود را با شلیک به سمت سر و بدن جوانان شیعه و کشتن آنها آزمایش می کنند.

وی می افزاید: اغلب سلاح های تک تیراندازی که از کشورهای هم جوار و یا بازار داخلی تهیه می شود با شلیک به سمت مردم بی گناه در منطقه های شیعه نشین و یا برخی نیروهای امنیتی امتحان می شوند افرادی که هیچ عملی علیه القاعده و یا نقشه های آن انجام نداده اند و گناهی ندارند.

وی به وحشی بودن تروریست ها اعتراف می کند و می گوید خود من نیز یکی از آنها بوده ام و در سال ۲۰۰۳ لقب امیر به من دادند زیرا یک تیم متشکل از ۲۱ عضو را سازماندهی کرده بودم.


نوشته شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۳ ق.ظ