-وَكَثْرَةِ أَذاهُمْ لى غَيْرَ مَرَّةٍ حَتّى‏ سَمَّونى أُذُناً وَ زَعَمُوا أَنِّى كَذالِكَ لِكَثْرَةِ مُلازَمَتِهِ إِيّاىَ وَ إِقْبالى عَلَيْهِ (وَ هَواهُ وَ قَبُولِهِ مِنِّى) حَتّى‏ أَنْزَلَ اللَّهُ عَزَّوَجَلَّ فى ذالِكَ (وَ مِنْهُمُ الَّذينَ يُؤْذونَ النَّبِىَّ وَ يَقولونَ هُوَ أُذُنٌ، قُلْ أُذُنُ ـ (عَلَى‏الَّذينَ يَزْعُمونَ أَنَّهُ أُذُنٌ) ـ خَيْرٍ لَكُمْ، يُؤْمِنُ بِاللَّهِ وَ يُؤْمِنُ لِلْمُؤْمِنينَ) الآيَةُ. وَلَوْشِئْتُ أَنْ أُسَمِّىَ الْقائلينَ بِذالِكَ بِأَسْمائهِمْ لَسَمَّيْتُ وَأَنْ أُوْمِئَ إِلَيْهِمْ بِأَعْيانِهِمْ لَأَوْمَأْتُ وَأَنْ أَدُلَّ عَلَيْهِمُ لَدَلَلْتُ، وَلكِنِّى وَاللَّهِ فى أُمورِهمْ قَدْ تَكَرَّمْتُ.

-و نيز از آن روى كه منافقان بارها مرا آزار رسانيده تا بدانجا كه مرا اُذُن [سخن شنو و زودباور] ناميده‏اند، به خاطر همراهى افزون على با من و رويكرد من به او و تمايل و پذيرش او از من، تا بدانجا كه خداوند در اين موضوع آيه‏اى فرو فرستاده: «از آنانند كسانى كه پيامبر خدا را مى‏آزارند و مى‏گويند: او سخن شنو و زودباور است. بگو: آرى سخن شنو است. ـ بر عليه آنان كه گمان مى‏كنند او تنها سخن مى‏شنود ـ ليكن به خير شماست، او (پيامبر صلى ‏الله عليه و آله و سلم) به خدا ايمان دارد و مؤمنان را تصديق مى‏كند و راستگو مى‏انگارد.» و اگر مى‏خواستم نام گويندگان چنين سخنى را بر زبان آورم و يا به آنان اشارت كنم و يا مردمان را به سويشان هدايت كنم [كه آنان را شناسايى كنند] مى‏توانستم، ليكن سوگند به خدا در كارشان كرامت نموده لب فروبستم.

اعتراف یکی از فرماندهان القاعده نسبت به آزمایش سلاح های جدید با شلیک به سوی شیعیان

به گزارش بخش خبری حقایق به نقل از شیعه نیوز، یکی از فرماندهان القاعده عراق که قریب به یک سال است وارد صفوف آشتی ملی شده است در یک گفتگوی مطبوعاتی پرده از برخی جنایات این گروهک تروریستی بر می دارد.

این فرمانده القاعده که ابوفاروق نام دارد اعتراف می کند جان قربانیان برای اعضای این گروهک هیچ ارزشی ندارد به نحوی که تروریست ها اسلحه های جدید خود را با شلیک به سمت سر و بدن جوانان شیعه و کشتن آنها آزمایش می کنند.

وی می افزاید: اغلب سلاح های تک تیراندازی که از کشورهای هم جوار و یا بازار داخلی تهیه می شود با شلیک به سمت مردم بی گناه در منطقه های شیعه نشین و یا برخی نیروهای امنیتی امتحان می شوند افرادی که هیچ عملی علیه القاعده و یا نقشه های آن انجام نداده اند و گناهی ندارند.

وی به وحشی بودن تروریست ها اعتراف می کند و می گوید خود من نیز یکی از آنها بوده ام و در سال ۲۰۰۳ لقب امیر به من دادند زیرا یک تیم متشکل از ۲۱ عضو را سازماندهی کرده بودم.


نوشته شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۳ ق.ظ